Wasze zainteresowanie wystawą Immersive Garden przeszło nasze oczekiwania.
Dziękujemy za tak duże zainteresowanie pracami, które były pokazywane przy ulicy Kopernika 15 – wystawę odwiedziło w ciągu 4 dni ponad 400 osób!
Wiemy, że niektórzy z Was musieli czekać, aby zanurzyć się we wszystkich prezentowanych pracach. Instalacje z wykorzystaniem technologii VR mają to do siebie, że są doświadczeniem indywidualnym i musieliśmy wprowadzić limit czasowy, aby umożliwić obcowanie z nimi wszystkim, którzy przybyli. Podczas wystawy Immersive Garden prezentowanych było siedem prac. Dwie prace VR – Hypha Natalii Cabrery oraz Falling Sandrine Deumier – cieszyły się bardzo dużą popularnością i to właśnie do nich utworzyła się spora kolejka, szczególnie w weekend. Wdrożyliśmy zapisy, proponowaliśmy inne godziny wejścia oraz wydłużyliśmy czas ekspozycji ostatniego dnia do godz. 19:30, aby umożliwić zobaczenie wystawy wszystkim widzom.
Dziękujemy, że byliście cierpliwi. Mamy nadzieję, że doświadczenia, jakie przeżyliście wynagrodziły te niedogodności.
Wasza obecność i tak duże zainteresowanie wystawą są dla nas nie tylko najlepszą oceną tegorocznej edycji, ale też inspiracją i motywacją na przyszłość – nie tylko pod względem tego, jakie prace i artystów chcielibyśmy Wam prezentować, ale i jak się przygotować do przyszłorocznej edycji, aby każdy z Was mógł przeżywać festiwal bez trudności.
Dziękujemy za Waszą obecność ?